IMG_20191022_123511.jpg

Teadusteater

Psühhobussi teadusteater pakub muhedat huumorit ja eneseavastamist

Psühhobussi eesmärk on anda edasi psühholoogiaalaseid teadmisi läbi meelelahutusliku ja haridusliku võtme. Selleks anname võimaluse nii lastel kui ka täiskasvanutel saada osa erinevatest psühholoogilistest eksperimentidest. Usume, et oma praktilises lähenemises pakub teaduslik meelelahutus paremat nägemust sellest, kuidas erinevad teaduslikult tõestatud meetodid meie igapäevaelus väljenduvad.

 

Vahel võib tunduda, et psühholoogiateadus ja aju uurimine on kauge ja kättesaamatu: teadlased uurivad oma laboratooriumites mingeid ajuprotsesse, kimbutavad inimesi küsimustike ja eksperimentidega. Meie siin Psühhobussis aga teame, et psühholoogia ei elutse vaid laboratooriumites ja küsimustikes, vaid ümbritseb meid iga päev igal pool, kuhu me ka ei läheks. Meie poolt pakutav teadusshow on täis põnevaid ja humoorikaid psühholoogilisi eksperimente, mis loob arusaama, kuidas inimese aju ja tajud toimivad ning kuidas see meie igapäevast maailma kujundab.

 

Kui Sul on tahtmine oma maailma tuua - kas koju, kontorisse või laagrisse - veidike teaduspsühholoogiat, tutvu meie etenduste formaatidega allpool. Kui etenduse formaadid ei tundu sobivat, siis kirjuta meile ja leiame lahenduse!

Meelelahutuslik teadusetendus

Meelelahutuslik teadusetendus on spetsiaalselt koostatud lõbusamate ning kelmikamate ürituste jaoks ja mõeldud täiskasvanutele. Publik kogeb põnevaid, uudseid ja üllatavaid psühholoogilisi katseid enda taju, mälu ja mõtlemise kohta. Etenduse jooksul kaasame kõik osalised nii, et nad saavad omal nahal kogeda erinevaid meeliavardavaid psühholoogilisi efekte, üksteisega koos naerda, omavahel elamusi jagada ja aju veidruste üle kukalt kratsida.

Carolina_portartur.png

Psühholoogiakatsed konverentsile

Konverents7.jpg

Vahepalad täiendavad ning toovad vaheldust pikematele üritustele, näiteks konverentsidele, seminaridele, koolitustele. Viime ettekannete vahel inimeste seas läbi 5-15 minuti pikkuseid efektseid psühholoogiakatseid, mis elavdavad nende mõttelendu ning tekitavad piisavalt elevust, et järgmised ettekanded edukalt ära kuulata. Katsete teemaks on meie taju, mälu ja mõtlemine. Võimaluse korral võtame katsete valikul aluseks ürituse teema ning katsele eelnevad ja järgnevad ettekanded.

Tarretisest aju lahkamise töötuba

Selles töötoas on hõbekandikul Su ees värskelt valminud tarretisest aju oma täies hiilguses. Sinu kasutada on skalpell, kummikindad, kittel ning Su enda aju hall- ja valgeaine. Üheskoos Psühhobussi tarretisespetsialistidega paneme mõnusalt võdisevale tarretisajule käed ja skalpellid külge ning saame lõbusal viisil rohkem teada aju toimimisest - näiteks kuidas muutub inimese käitumine, kui lõikame ära osa otsmikusagarast? Väikese tüki siit? Või hoopis sealt?

IMG_3015.jpg