psühhobuss-tiim.jpg

MEIE TIIM

Allpool leiad lühikesed kirjeldused Psühhobussi praegustest ja endistest tiimiliikmetest: 
*Kui tunned, et soovid olla osa meie tiimist, siis kirjuta sellest aadressile: kadri@psyhhobuss.ee

Psühhobussi on mitmeti meedias kajastatud alates telesaadetest lõpetades artiklitega. Uuri täpsemalt siit.

20200630_100342_edited.jpg

Kadri Treial

Tegevjuht, asutajaliige, esinemised

Kadri alma mater on Tartu Ülikool: bakalaureusekraadi omandas ta 2015. aastal ning 2017 kaitses magistritöö ärevuse vähendamisest virtuaalreaalsuse abiga, mis sai kajastust meedias. Kadri on juhatuse liikmena juhtinud Eesti Psühholoogiaüliõpilaste Ühenduse ja MTÜ Lahendus.net-i tööd. Kadri on kutsega (tase 7) koolipsühholoog ja töötab 2017. aastast Psühhobussi kõrvalt ka õpilasnõustajana oma kodulinnas Võru Gümnaasiumis.

IMG_9007.JPG

Kaisa Schiffer

Esinemisvanem, esinemised ja projektid

Kaisa õpib praegu Tartu Ülikoolis bakalaureuse astmel psühholoogiat. Kaisat köidab psühholoogia mitmekülgsus. Ta liitus Psühhobussiga selleks, et ka teistele inimestele seda mitmetahulisust edasi anda ning siduda teooria praktikaga. Hetkel pakuvad talle psühholoogias enim põnevust teemad isiksuse arengust  ning  neuropsühholoogiast. Kindlasti võib tulevikus näha Kaisat tegelemas ka muude erialaste projektide ja töödega.

IMG_0253.JPG

Arno Värv

Tööriistakast, esinemised, projektid, tehnik, arendus

Arno on olnud Eesti psühholoogiaüliõpilaste ühenduse juhatuses. Psühholoogiaga on ta seotud olnud üle 4 aasta. Lisaks psühholoogiale suudab ta rääkida peaaegu igast seriaalist või filmist midagi. Psühhobussis võib Arno poole pöörduda igasuguste muredega - olgu selleks siis äraeksimine (tal on kaart), kruvide keeramine (tal on nuga) või soov põnevuse järele (tal on mõistatusi). 

IMG_9038.JPG

Alina-Annely Strokin

Esinemised ja projektid

Alina on omandanud Tartu Ülikoolis psühholoogia bakalaureusekraadi. Enda lõputöö raames ta uuris vene ja eesti laste ning nende emade meenutusvestlusi. Huvi psühholoogia vastu tekkis tal juba põhikooli lõpus ning gümnaasiumis kasvas see veelgi. Aeg-ajalt  Alina vestleb 1. tüüpi diabeetikutest lastega. Alinale meeldib, kui inimesed siiralt naeravad, seega pea iga esinemine ei jää ilma huumorist ja spontaanselt pähe tulnud naljast.

pop_out_veeb_edited.jpg

Margit Kattai

Esinemised ja turundus

Margit lõpetas ajakirjanduse ja kommunikatsiooni õpingud. Praegu viib ta Medoonitys läbi inimese- ja meedialaboreid ja on pikalt olnud seotud DD Akadeemiaga, olles seal nii läbiviija kui kommunikatsiooni meeskonna liige. Psühhobussi jõudis Margit tahtega tuua teaduspsühholoogia nii enese kui ka teiste jaoks lähemale. Kui teda tudeerimas või mõnes tudengiorganisatsioonis ei näe, siis ilmselt ronib, valmistub mõneks maratoniks, planeerib langevarjuhüpet või loeb Harry Potterit.

pop_out_veeb_edited.jpg

Rutt Vare

Esinemised ja projektid

.

.

pop_out_veeb_edited.jpg

Mihkel Keerdo

Esinemised ja projektid

.

.

DSC_1103.jpg

Sille-Liis Männik

Turundusjuht, esinemised

Sille-Liis on olnud Psühhobussis tegev alates 2016. aastast.  Magistrikraadi psühholoogias omandas ta Utrechti Ülikoolis sotsiaal-, tervise- ja organisatsioonipsühholoogias. Psühholoogias paelub Sille-Liis enim see, kuidas 
kujunevad ning muutuvad inimeste mõtlemismustrid, hoiakud ja harjumused. Samuti tegeleb ta vaimse tervise edendamisega, olles vabatahtlik e-nõustaja MTÜs Lahendus.net. 

IMG_8938.JPG

Triin Tiitsmaa

Esinemised ja projektid

Triinu puhul on tegemist bakalaureuse omandanud psühholoogiatudengiga, kes on musitseerides lõpetanud ka H. Elleri Muusikakooli klassikalise akordioni eriala. Enda bakalaureusetöös püüdis ta välja selgitada absoluutse kuulmise tagamaid. Lisaks praktiseerib Triin veel miljööteraapiat Pepleri Ravikodus. Aeg-ajalt käib ta Tallinnas, kus vestleb 1. tüüpi diabeetikutest laste vanematega. Triinu iseloomustab arusaam, et inimene on fundamentaalset hea!

IMG_4783.jpg

Kerli Ilves

Esinemised ja projektid

Kerli omandas psühholoogia bakalaureusekraadi Tartu Ülikoolis, veetes ühe semestri vahetusüliõpilasena ka Budapestis ELTE ülikoolis. Psühhobussiga liitus ta esmakursuslasena 2016. aastal. Tema lemmikuteks on kujunenud kognitiivne ja neuropsühholoogia. Magistrikraadi omandabki ta kognitiivse neuropsühholoogia alal Edinburghi ülikoolis. Lisaks on Kerli tegev MTÜ Lahendus.net juhatuses ning veebinõustajana.

IMG_8966_edited.jpg

Siim Taras

Esinemised ja projektid, gaasipedaal

Siim õpib 2018. aastast Tartus psühholoogiat ning on mitu aastat olnud oma instituudi rebastele tuutor. Bakalaureusetöös uurib ta, mis inimeste peades ja kehades toimub kui nad üritavad oma emotsioone kontrollida. Lisaks tõmbab teda ka personalitöö, kunst ning ajalugu. Psühhobbussis tegeleb ta peamiselt esinemisega. Väljaspool psühholoogia instituuti näeb teda tõenäoliselt spordisaalis.

pop_out_veeb_edited.jpg

Kerttu Filippov

Esinemised ja projektid

.

Kerttu on Psühhobussi noorim ning ühtlasi ka kõige värskem liige. Tegu on tulihingelise psühholoogiahuvilisega, keda paelub kõige enam just kliiniline psühholoogia. Ka oma gümnaasiumi lõputöös uuris ta skisofreeniat ning haiguse mõju põdeja elule. Lisaks sellele võitis Kerttu esimese koha ettevõtlus- ja liidriprogrammis Superheroes Estonia ning pälvis presidendi kantselei poolt eriauhinna üritusel “Lastega ja lastele.”

pop_out_veeb_edited.jpg

Monica Mustjõgi

Esinemised ja projektid

.

.

AU JA HIILGUSE SEIN

madis.jpg

Madis Vasser

universaaltööriist, asutajaliige

Madis on erinevaid kogemusi korjanud nii Tartu tudengipäevade korraldustiimis, Teadusbussi ridades, EPSÜ juhatuses kui ka Psühhobussi tegevjuhina (2014-2016). Üle kõige huvitab Madist virtuaalreaalsuse temaatika, mis väljendub tema praegustes tegemistes TÜ arvutigraafika ja virtuaalreaalsuse labori doktorantuuriõpingutes ning tehnoloogiajuhina ettevõttes Futuruum VR.

taavi-3.jpg

Taavi Kivisik

kliimaseadija, asutajaliige

Taavi oli EPSÜ president 2013/2014. Tema peamiseks huviks ja uurimisvaldkonnaks on mälu ning mälusoorituse parandamine. Ta on viinud läbi mäluteemalisi töötubasid nii Eestis kui ka välismaal. Psühhobussis täitis Taavi aastatel 2014/2015 kliimaseadme rolli, reguleerides vajadusel sisetemperatuuri nii koosolekutel kui esinemistel. Taavi on omandanud Taru Ülikoolis psühholoogia ning töötab praegu andmeanalüütikuna.

madli.jpg

Madli Kivisik

pasundaja, asutajaliige

Madli on varasemalt teadust populariseerinud organiseerides Domus Dorpatensise üritustesarja “Teeme tutvust” ning TEDxTartu konverentsi. Psühhobussis oli aastatel 2014/2015 Madli kanda vastutusrikas turundaja roll. Tänu Madli usinale tööle kostus Psühhobussi põrin oluliselt kaugemale, kui see muidu oleks võimalik olnud! Madlil on bakalaureus nii õigusteadustes kui psühholoogias. Magistri läbis Madli andmeteaduste erialal Amsterdamis.

karl.jpg

Karl Lomp

mehaanik, asutajaliige

Karl on tegutsenud mitmeid aastaid Tartu giidina. Karli uurimisteemaks on, kuidas väärtushinnangud ja isiksus on mõjutatud järskudest elumuutustest. Psühhobussis oli Karli kanda kogu tehniline pool, et buss funktsioneeriks tõrgeteta ning näeks lisaks kõigele ka ilus välja!