top of page

MEIE TIIM

Allpool leiad lühikesed kirjeldused Psühhobussi tiimiliikmetest: 
*Kui tunned, et soovid olla osa meie tiimist, siis kirjuta sellest aadressile: psyhhobuss@gmail.com.ee

Psühhobussi on mitmeti meedias kajastatud alates telesaadetest lõpetades artiklitega. Uuri täpsemalt siit.

20200630_100342_edited.jpg

Kadri Treial

Tegevjuht, asutaja, esinemised:

psyhhobuss@gmail.com
55633279

Kadri alma mater on Tartu Ülikool: bakalaureusekraadi omandas ta 2015. aastal ning 2017 kaitses magistritöö ärevuse vähendamisest virtuaalreaalsuse abiga, mis sai kajastust meedias. Kadri on juhatuse liikmena juhtinud Eesti Psühholoogiaüliõpilaste Ühenduse ja MTÜ Lahendus.net-i tööd. Kadri on kutsega (tase 8) koolipsühholoog ja töötab 2017. aastast Psühhobussi kõrvalt ka õpilasnõustajana oma kodulinnas Võru Gümnaasiumis.

PB logo transparent.png

Turundustiim

Psühhobussi turundustiimi juhivad Hermann, Karoline ja Karmen. Nende eesmärk on, et meie kliendid teaksid juba enne tellimist, kui kaasahaaravad on meie teaduspõhised teenused teaduspäevadele, tiimiüritustele, koolipäeva või sünnipäevale. 

Kirjuta: psyhhobuss@gmail.com

PB logo transparent.png

Esinejad

Psühhobussi esinejatel paneb psühholoogia silmad särama ning see haarab ka publiku põnevasse psühholoogiamaailma. Meie esinejad on enamasti psühholoogiat õppivad või õppinud inimesed, kes soovivad näidata ka teistele, et psühholoogia ei ole peidus vaid nõustamiskabinetis, laboris ega küsimustikus, vaid igal ajal meie ümber. 

PB logo transparent.png

Juhatus

Psühhobussi juhatusse kuuluvad:

Kadri Treial ja Kadi Lang. 

AU JA HIILGUSE SEIN

madis.jpg

Madis Vasser

universaaltööriist, asutajaliige

Madis on erinevaid kogemusi korjanud nii Tartu tudengipäevade korraldustiimis, Teadusbussi ridades, EPSÜ juhatuses kui ka Psühhobussi tegevjuhina (2014-2016). Üle kõige huvitab Madist virtuaalreaalsuse temaatika, mis väljendub tema praegustes tegemistes TÜ arvutigraafika ja virtuaalreaalsuse labori doktorantuuriõpingutes ning tehnoloogiajuhina ettevõttes Futuruum VR.

taavi-3.jpg

Taavi Kivisik

kliimaseadija, asutajaliige

Taavi oli EPSÜ president 2013/2014. Tema peamiseks huviks ja uurimisvaldkonnaks on mälu ning mälusoorituse parandamine. Ta on viinud läbi mäluteemalisi töötubasid nii Eestis kui ka välismaal. Psühhobussis täitis Taavi aastatel 2014/2015 kliimaseadme rolli, reguleerides vajadusel sisetemperatuuri nii koosolekutel kui esinemistel. Taavi on omandanud Taru Ülikoolis psühholoogia ning töötab praegu andmeanalüütikuna.

madli.jpg

Madli Kivisik

pasundaja, asutajaliige

Madli on varasemalt teadust populariseerinud organiseerides Domus Dorpatensise üritustesarja “Teeme tutvust” ning TEDxTartu konverentsi. Psühhobussis oli aastatel 2014/2015 Madli kanda vastutusrikas turundaja roll. Tänu Madli usinale tööle kostus Psühhobussi põrin oluliselt kaugemale, kui see muidu oleks võimalik olnud! Madlil on bakalaureus nii õigusteadustes kui psühholoogias. Magistri läbis Madli andmeteaduste erialal Amsterdamis.

karl.jpg

Karl Lomp

mehaanik, asutajaliige

Karl on tegutsenud mitmeid aastaid Tartu giidina. Karli uurimisteemaks on, kuidas väärtushinnangud ja isiksus on mõjutatud järskudest elumuutustest. Psühhobussis oli Karli kanda kogu tehniline pool, et buss funktsioneeriks tõrgeteta ning näeks lisaks kõigele ka ilus välja!

bottom of page