
meelelahutus konverentsidele
ja seminaridele

Lisame vürtsi tüüpilisse konverentsi- või seminaripäeva teadusliku psühholoogia abil!

MEIE SOOVITUSED
AJULABORI
MESSI VERSIOON
Messi stiilis ajulabor toob Sinu üritustele leiutised, millega saab igaüks enda aju tundma õppida! See koosneb baasidest, kus osalejad saavad ise ringi vaadata ja enda peal katseid teha!
Vahepalad
Mõnusad 5-15 min kestvad vahepalad toovad seminari pausidesse huvitavad katsed, kus õpime inimest ja tema aju paremini tundma!
meelelahutuslik
teadusetendus
Lõpeta oma seminar ajuplahvatusega! Oleme sidunud meelelahutuse ja teadusliku psühholoogia vahvasse katseid täis teadusetendusse!
Pikkus on kohandatav ja põhineb kokkuleppel!
Osalejate arvu puhul piiranguid ei ole.
Etendust saab läbi viia nii sise- kui ka välistingimustes.
Sõidame kohale üle Eesti!
Personaliseerime etenduse just sinu üritusele sobivaks.
miks psühhobuss?


sõidame
kohale
üle eesti

toome
uued teadmised teaduslikust
psühholoogiast
sinuni


täielikult
personaliseeritav

oleme oma innovatiivse lähenemisega
ainulaadsed eestis
- oleme sidunud teadusliku psühholoogia ja meelelahutuse!

teaduslikud vahepalad üritustele
Psühhobussi vahepalad lisavad tavalisse konverentsi-, seminari- või koolituspäeva veidike vaheldust teaduspõhise psühholoogia näol! Paku oma töötajatele puhkust ka tööpäeval ning lisa meie huvitavad katsed taju, mälu ning meelte kohta oma kavasse, et osalejad saaksid ka järgmised ettekanded edukalt ära kuulata. Katsed on täielikult personaliseeritavad ning tulevad meie suurest teaduspõhisest katsete kaustast!
Küsi pakkumist juba täna ning saa teada, kui põnev võib psühholoogia tegelikult olla!
Personaliseeritav
5-15 min vastavalt soovile mitu korda

MEELELAHUTUSLIK TEADUSETENDUS
Psühobussi meelelahutuslik teadusetendus on suurepärane lõpp tüüpilisse konverentsipäeva!
Lõpeta üritus kaasahaarava etendusega, mis on ühtaegu ka hariv, põnev ja interaktiivne. Tähtis pole mitte algus vaid lõpp ja seetõttu soovitame lisada õhtusse veidi vürtsi, et korraldada tõeliselt meeldejääv üritus!
Meie etenduste kava pole kivisse raiutud, küsi personaliseerimist ning tuleme Sinu soovidele võimalikult palju vastu!
Etenduse jooksul teeme mitmeid katseid, kuid millised need katsed on? Vaata ja saa teada! Või võta hoopis Meiega kohe ühendust! Ootame tulevast koostööd!
Personaliseeritav
Kestvus: 30-60 min
Vahepalad: 5-15 min

AJULABOR MESSI STIILIS
Personaliseeritav
Kestus vastavalt vajadusele
Oleme loonud informatiivse, kuid samas ka lõbusa töötoa, kus igaüks saab õppida enda aju toimimise kohta ning mõista paremini, kuidas meie aju ümbritsevat maailma tajub! Psühhobussi ajulaboris saab ise teadlast mängida ning uurida, kuidas inimeste aju töötab! Ajulabor pole loeng, vaid hoopis interaktiivne "pane käed külge" töötuba, kus on kasutusel mitmed kaasaegsed leiutised, mis lasevad meil aju paremini tundma õppida.
Messi stiilis ajulabor koosneb erinevatest punktidest, kus on toodud katsete jaoks vajalikud vahendid, mida iga osaleja saab juhendi alusel ise teha. Lisaks tuleb kohale ka 1-2 esinejat, kes aitavad katsete läbiviimisega. Suurepärane ajaveetmisviis kohvipauside ajaks! Tõsta oma meeskonna teadlikkust psühholoogiast ja samal ajal too konverentsipäeva vaheldust ja põnevaid ülesandeid! Uuri lähemalt või võta Meiega juba täna ühendust klikkides kõrvaloleval nupul!

hariduslik teadusetendus
Personaliseeritav
45 min, sobiv ka vahepaladeks (5-15 min)
Psühhobussi hariduslik teadusetendus on hea lõpp konverentsi- ja seminaripäevale, kuna osalejad saavad endaga koju kaasa võtta praktilised teadmised, mida oma igapäevaelus rakendada. Teadusetendus on küll hariduslik, kuid sellegipoolest anname teadmisi edasi interaktiivsel ja kaasahaaraval viisil läbi psühholoogiliste katsete, kus ahhaa-efekt on garanteeritud.
Millest koosneb hariduslik teadusetendus? Räägime inimese tajust ehk sellest, kas oma silmi-kõrvu ja muid meeli ikka saab usaldada ning milliseid trikke nad meile mängida võivad. Kaasame publikut ja anname kõigile võimaluse saada meeliavardavaid kogemusi ning oma võimed proovile panna. Äkki oled ainuke publikus, kes peaaegu kuulmatut heli kuuleb? Või märkad ainsana ootamatuid muutusi, mis teistele kahe silma vahele jäid?