top of page

TEENUSED

Tegu on põneva ülesandepunktidega rajaga, kus osalejad saavad lisaks elamusele ka meeldejäävate praktiliste teadmiste ning kogemuste võrra rikkamaks. Seame valmis punktid ülesannetega erinevates kohtades üle Sinu ürituse toimumiskoha, mida iga meeskond saab omas tempos läbida. Ülesanded on kaasahaaravad ja mitmekesised: tegemist ei ole ainult nuputamis- ja loogikaülesannetega, vaid pannakse proovile inimeste mälu ja meeled, näiteks osalejate nägemis-, kuulmis- ja isegi maitsmismeel.

 

PSÜHHO-ORIENTEERUMINE

PSÜHHO-ORIENTEERUMINE

1-2 tundi

7+ aastased

KEELED: 

eesti,vene, inglise

Hind kokkuleppel

MEELELAHUTUSLIK TEADUSETENDUS

Meelelahutuslik teadusetendus on spetsiaalselt koostatud lõbusamate ning kelmikamate ürituste jaoks ja mõeldud täiskasvanutele. Publik kogeb põnevaid, uudseid ja üllatavaid psühholoogilisi katseid enda taju, mälu ja mõtlemise kohta. Etenduse jooksul kaasame kõik osalised nii, et nad saavad omal nahal kogeda erinevaid meeliavardavaid psühholoogilisi efekte, üksteisega koos naerda, omavahel elamusi jagada ja aju veidruste üle kukalt kratsida.

ÜRITUSED:

 firma suve- ja talvepäevad, õhtusöögid, jõuluüritused, sünnipäevad, tänuüritused

MEELELAHUTUSLIK TEADUSETENDUS

30-45 minutit

Teema ka ​lühemaid katseid vahepaladena.

KEELED: eesti,vene, inglise

Hind 430€
+ transport ja KM

TÕHUSA ÕPPIMISE TÖÖTUBA

TÕHUSA ÕPPIMISE TÖÖTUBA

Töötoas jagatakse teadmisi sellest, millised on teaduslikult tõestatud tõhusad õpimeetodid, kuidas oma elustiiliga (uni, toitumine, füüsiline aktiivsus, sotsiaalelu, lõõgastumine jne) enda õppimisvõimet toetada, kuidas aega planeerida, kuidas võidelda segajatega ning millised rakendused toetavad õppimist ja ajaplaneerimist. Teeme kindlaks, millised on sinu uskumused efektiivsetest õpimeetoditest, kuidas Sa praegu õpid ning mida saaksid teha, et edaspidi tõhusamalt õppida.


Töötuba annab kasulikku informatsiooni kõigile, ent kõige magusamad on siit saadud uued teadmised ja oskused kindlasti kooliõpilastele ja tudengitele! Lisaks soovitame soojalt töötuba ka õpetajatele! Sisu kohandame vastavalt publiku vanusele.

 

Vajadusel teeme töötoa videosilla vahendusel, eeldusel, et kõik osalejad on samuti video teel kuulamas ja osa võtmas.
 

90 minutit

12+ aastased

KEELED: eesti,vene, inglise

430€

+ transport ja KM

Teadusetenduses anname läbi põnevate katsete edasi huvitavaid teadmisi psühholoogia ja iseenda kohta. Räägime  inimese tajust ehk sellest, kas oma silmi-kõrvu ja muid meeli ikka saab usaldada ja milliseid trikke nad meile mängida võivad. Kaasame publikut ja anname kõigile võimaluse saada meeliavardavaid kogemusi ning oma võimed proovile panna. Äkki oled ainuke publikus, kes peaaegu kuulmatut heli kuuleb? Või märkad ainsana ootamatuid muutusi, mis teistele kahe silma vahele jäid? Kohandame oma esinemisstiili ning seletused vastavalt publikule ning üritusele.

HARIDUSLIK TEADUSETENDUS

HARIDUSLIK TEADUSETENDUS

45 minutit

7+ aastased

KEELED: eesti,vene, inglise

Hind 390€
+ transport ka KM

AJULABOR

Ajule käed külge! Ajulaborit saab olenevalt grupi suurusest läbi viia nii töötoa kui messistiilis. Laseme osalejatel lõbusal viisil kogeda, kuidas on võimalik oma hallollust uurida erinevate lihtsamate ja keerulisemate vidinatega ning mida tulemused meile meie oma aju toimimise kohta ütlevad. Kui lihtne on mõnikord aju reaalsustaju petta, kui keeruline on uute tajuelamustega kohaneda ning kui erinevalt võivad erinevad inimesed maailma tajuda? Ajulabor on lõbus ja informatiivne samaaegselt.


 

AJULABOR

90 minutit

7+ aastased

KEELED: eesti,vene, inglise

430€

+ transport ja KM

PSÜHHOLOOGIAKATSED

Vahepalad täiendavad ning toovad vaheldust pikematele üritustele, näiteks konverentsidele, seminaridele, koolitustele. Viime ettekannete vahel inimeste seas läbi 5-15 minuti pikkuseid efektseid psühholoogiakatseid, mis elavdavad nende mõttelendu ning tekitavad piisavalt elevust, et järgmised ettekanded edukalt ära kuulata. Katsete teemaks on meie taju, mälu ja mõtlemine. 

ÜRITUSED:

konverentsid, seminarid, koolitused
 

5-15 minuti pikkused vahepalad ettekannete vahele või ürituse sissejuhatuseks

KEELED: 

eesti,vene, inglise

Hind kokkuleppel

PSÜHHOLOOGIAKATSED KONVERENTSILE VÕI SEMINARILE

TARRETISAJU LAHKAMISE TÖÖTUBA

TARRETISAJU LAHKAMISE TÖÖTUBA

Mis meil õige arus on? Mida põnevat on õppida ajukahjustustest? Tarretisest aju lahkamise töötuba toob selguse majja! Töötoa käigus teeme tutvust ajupiirkondadega ning nende erinevate funktsioonidega. Töötuba kestab tund aega, mille käigus vaatame ja arutleme koos päriselul põhinevate uskumatute ajuga seotud õnnetus- ja haigusjuhtumite ning nendest taastumise üle, proovime kätt tarretisaju opereerimises. Moodustame osalejatest väiksemad grupid ning usaldame igale meeskonnale värske ja tarretunud aju. Kittel selga, kummikindad ja skalpell kätte ning opereerima!

60 minutit

7+ aastased

KEELED: eesti,vene, inglise

430€

+ transport ja KM

IMG_7236.JPG

Vaimse tervise töötuba

Vaimse tervise töötuba

Kas oled märganud märke, mis viitavad sellele, et keegi võib vajada vaimse tervise alast abi? Võib-olla märkad, et keegi sinu läheduses on muutunud tagasihoidlikuks või tundub ärevil? Äkki tunned ise ennast viimasel ajal mitte päris iseendana?

Ära unusta, et vaimne tervis on sama oluline kui füüsiline tervis. Enda hoidmine on sama oluline kui teiste toetamine.

Meie vaimse tervise töötuba aitab sul märgata muutusi nii enda kui ka teiste vaimses tervises. Anname näpunäiteid, kuidas toetada ennast ja teisi.

Töötoa kestuse saab kokku leppida tellimisel

Vanusest 12+

KEELED: eesti, inglise

Hind kokkuleppel

 + transport ja KM

1
2
3
4
5
6
7
bottom of page