top of page
kadrikukutab_uus.jpg

Esinejad sünnipäevale

Kui aasta saab ringiga täis, on ainult kaks asja, mida oodata: enda sünnipäeva ja.. sõbra sünnipäeva! Loomulikult on need päevad loodud koosolemiseks ja positiivsete emotsioonide jäädvustamiseks. Õnneks on sul täpselt 365 päeva mõelda, mida ja kuidas planeerida. Selleks, et Sind liigsest mõtlemisest ja planeerimisest säästa, kutsu hoopis Psühhobussi esinejad sünnipäevale! Saabugu sümboolsed 10, 20 või hoopis 60 eluaastat, Psühhobuss pakub teadusteatriga rõõmu igasse aastasse. Meie esinejad toovad sünnipäeva haridusliku kui ka meelelahutusliku elemendi läbi hulga teadmist ja huumorit.

Loe meie blogipostitust: Milline on hea kingitus? ning uuri teenuste kohta kas altpoolt või teenuste lehelt.

Ajulabori töötuba

Ajulaboris on kõigil võimalik kogeda erinevaid psühholoogilisi katseid personaalsemalt väikestes rühmades. Töötoa formaadis saavad osalejad ise asjadele käe külge panna! Sellest tulenevalt kestab ajulabor tavaliselt poolteist tundi ja ei mahuta korraga palju rohkem kui 30 inimest. Teid on juhendamas kolm psühholoogiatudengit erinevates n-ö jaamades, kus kõigis on midagi uut ja põnevat, mida meie endi kohta avastada.

ajulabor-1.jpg

Hariduslik teadusetendus

kadrikukutab_uus.jpg

Teadusetendus on teadusega rikastatud põnev etendus. Ühe etenduse jooksul saab publik kogeda paraja koguse huumorit, huvitavaid katseid ning kasulikke teadmisi nii psühholoogia kui ka iseenda kohta. Üks etendus kestab tavaliselt 45 minutit, mille jooksul inimeste ees psühholoogia teadus ennast justkui ise lahti jutustab. Teadusetendust võibki kohelda kui üht teatritükki, mille jooksul saab enda ja teiste kohta palju uut teada! 

Meelelahutuslik teadusetendus

Meelelahutuslik teadusetendus on spetsiaalselt koostatud lõbusamate ning kelmikamate ürituste jaoks ja mõeldud täiskasvanutele. Publik kogeb põnevaid, uudseid ja üllatavaid psühholoogilisi katseid enda taju, mälu ja mõtlemise kohta. Etenduse jooksul kaasame kõik osalised nii, et nad saavad omal nahal kogeda erinevaid meeliavardavaid psühholoogilisi efekte, üksteisega koos naerda, omavahel elamusi jagada ja aju veidruste üle kukalt kratsida.

Carolina_portartur.png

Psühho-orienteerumine

IMG_7182 (1).jpeg

Tegu on põneva ülesandepunktidega rajaga, kus osalejad saavad lisaks elamusele ka meeldejäävate praktiliste teadmiste ning kogemuste võrra rikkamaks. Seame valmis punktid ülesannetega erinevates kohtades üle Sinu ürituse toimumiskoha, mida iga meeskond saab omas tempos läbida. Ülesanded on kaasahaaravad ja mitmekesised kus pannakse proovile inimeste mälu ja meeled, näiteks osalejate nägemis-, kuulmis- ja isegi maitsmismeel. 

Tarretisest aju lahkamise töötuba

Selles töötoas on hõbekandikul Su ees värskelt valminud tarretisest aju oma täies hiilguses. Sinu kasutada on skalpell, kummikindad, kittel ning Su enda aju hall- ja valgeaine. Üheskoos Psühhobussi tarretisespetsialistidega paneme mõnusalt võdisevale tarretisajule käed ja skalpellid külge ning saame lõbusal viisil rohkem teada aju toimimisest - näiteks kuidas muutub inimese käitumine, kui lõikame ära osa otsmikusagarast? Väikese tüki siit? Või hoopis sealt?

IMG_3015.jpg
bottom of page