top of page
3 (1).jpg

Firma suvepäevad - Meelelahutus ettevõtte suvepäevadele üle kogu Eesti.

Firma suvepäevad - lõbusad tegevused igale vanusele

Firma suvepäevad on suurepärane viis oma meeskonna motiveerimiseks ja lõõgastamiseks väljaspool töökeskkonda. Ettevõtte suvepäevad pakuvad suurepärast võimalust kogu meeskonnal kokku saada, uusi tutvusi luua ja olemasolevaid suhteid tugevdada. Korraldades firma suvepäevi, saab luua meeldejäävaid elamusi.

Pakume ettevõtte suvepäevadele lõbusaid ja arendavaid töötubasid ja etendusi. Toome teadusliku psühholoogia teieni ning viies läbi vahvaid psühholoogilisi katseid publiku peal. Psühhobussi tegevus sobib meelelahutuseks igas vanuses inimestele ning on sobilik nii meeskonnaüritustele, suvepäevadele ja konverentsidele. Lisaks meelelahutusele annavad Psühhobussi töötoad ja etendused ka praktilisi teadmisi mõtlemise, õppimise ja igapäevaelu mõtestamise kohta.

Meelelahutuslik teadusetendus

Pakume meelelahutuslikku teadusetendust mis on spetsiaalselt loodud täiskasvanutele ja sobib suurepäraselt erinevatele üritustele. Meie etendus pakub publikule põnevaid ja üllatavaid psühholoogilisi katseid, mis panevad proovile nende taju, mälu ja mõtlemisvõime. Lisaks sellele saavad kõik osalejad ise meeliavardavaid psühholoogilisi efekte kogeda ning omavahel elamusi jagada ja koos naerda. Etenduse kestus on 30-45 minutit ja hind alates 320€.

Carolina_portartur.png

Psühho-orienteerumine

IMG_7182 (1).jpeg

Pakume meelelahutust ja praktilisi teadmisi psühhosportlikul ülesandepunktide rajal. Meie meeskond seab üles põnevad punktid koos mitmekülgsete ülesannetega, mis on mõeldud igas vanuses meeskonnaliikmetele, et proovile panna meeled, mälu ja nuputamisoskused. Rajal läbides avastavad osalejad uusi viise mõtlemiseks ja probleemide lahendamiseks ning saavad kaasahaarava kogemuse. Rajale saab minna oma tempos, vastavalt meeskonna eelistustele. Meie teenus on saadaval eesti, vene ja inglise keeles ning sobib osalejatele alates 7. eluaastast. Hind on kokkuleppel ja sõltub ürituse kestvusest ja osalejate arvust.

Tarretisest aju lahkamise töötuba

Selles töötoas on hõbekandikul Su ees värskelt valminud tarretisest aju oma täies hiilguses. Sinu kasutada on skalpell, kummikindad, kittel ning Su enda aju hall- ja valgeaine. Üheskoos Psühhobussi tarretisespetsialistidega paneme mõnusalt võdisevale tarretisajule käed ja skalpellid külge ning saame lõbusal viisil rohkem teada aju toimimisest - näiteks kuidas muutub inimese käitumine, kui lõikame ära osa otsmikusagarast? Väikese tüki siit? Või hoopis sealt?

IMG_3015.jpg

Ajulabor

Konverents3 (1).jpg

 Ajulaborit saab olenevalt grupi suurusest läbi viia nii töötoa kui messistiilis. Laseme osalejatel lõbusal viisil kogeda, kuidas on võimalik oma hallollust uurida erinevate lihtsamate ja keerulisemate vidinatega ning mida tulemused meile meie oma aju toimimise kohta ütlevad. Kui lihtne on mõnikord aju reaalsustaju petta, kui keeruline on uute tajuelamustega kohaneda ning kui erinevalt võivad erinevad inimesed maailma tajuda? Ajulabor on lõbus ja informatiivne samaaegselt.

Miks kutsuda meid firma suvepäevadele?

Kutsume teid valima meie teenuseid oma firma suvepäevade korraldamisel! Psühhobuss on algatatud TÜ psühholoogiatudengite poolt, et tuua teaduslik psühholoogia lähemale inimeste igapäevaelule. Meie eesmärk on pakkuda erinevaid teadusliku psühholoogia teemalisi teadusetendusi ja töötube, et teie töötajad saaksid kogeda põnevaid, uudseid ja üllatavaid psühholoogilisi katseid enda taju, mälu ja mõtlemise kohta. Meie teenuste abil on võimalik muuta teie firma suvepäevad eriliseks ning meeldejäävaks sündmuseks, kus on palju tegevusi ja lõbusat ajaveetmist. Psühhobussi teenused on väga sobilikud töötajatele, kes soovivad kogeda midagi uut ja erilist ning saada praktilisi teadmisi psühholoogia kohta.

Küsi meie käest pakkumist oma ettevõtte suvepäevade jaoks

Kutsu meid oma suvepäevadele ja paku oma töötajatele unustamatu kogemus! Kui soovid rohkem teada saada meie pakutavatest teenustest, võta meiega ühendust läbi pakkumise vormi, kirjutades e-mailile või helistades. Oleme alati valmis vastama küsimustele olles abiks teil korraldada meeleolukad ja harivad suvepäevad oma ettevõtte töötajatele.

bottom of page