top of page
3 (1).jpg

Ajulabor

Ajule käed külge! Ajulabor on töötoa formaadis pigem väiksemale seltskonnale sobilik poolteist tundi kestev hariv meelelahutus. Laseme osalejatel lõbusal viisil kogeda, kuidas on võimalik oma hallollust uurida erinevate lihtsamate ja keerulisemate vidinatega ning mida tulemused meile meie oma aju toimimise kohta ütlevad. Kui lihtne on mõnikord aju reaalsustaju petta, kui keeruline on uute tajuelamustega kohaneda ning kui erinevalt võivad erinevad inimesed maailma tajuda? Ajulabor on informatiivne ja lõbus samaaegselt, samuti hea tiimitöö arendus!

Sobilik:

Meeskonnaüritusele

suve- ja talvepäevad

sünnipäevad

koolitund või noortekeskuse üritus

linnapäevad või laat (messiformaadis)

 

Personaliseerimine*: Kuna üritused ja seltskonnad on erinevad, pakume võimalust kohandada katseid just sinu ürituse teemale ja/või kollektiivile vastavaks: kasutame katsete läbiviimiseks pilte teie seltskonnast või organisatsioonist, et illusoorseid katseid nähes oleks veel suurem äratundmisrõõm. Näited: firma logo või tunnuslause illusioonides, pilt varasemast üritusest või sünnipäevalapsest tähelepanukatse jaoks, organisatsiooni töötajate keskmine nägu.

*Personaliseerimisel lisandub tasu.

 

 

Kestvus: Tavaliselt kestab ajulabor 90 minutit, mille sisse mahub põgus ülevaade erinevatest seadmetest (10 min) ning töötoa stiilis katsetamine mitmete erinevate ülesannete juures (4x20min).

Publiku suurus: Kuni 30 inimest. Suurema seltskonna puhul on võimalik pakkuda ajulaborit rohkematele inimestele pikema aja jooksul


Publiku vanus: 7+ aastased

Asukoht: Tuleme kohale.


Hind: alates 430€ + KM ja transport

bottom of page