top of page
IMG_7182.jpeg

Psühho-orienteerumine

Tegu on põneva ülesandepunktidega rajaga, kus osalejad saavad lisaks elamusele ka meeldejäävate praktiliste teadmiste ning kogemuste võrra rikkamaks. Seame valmis punktid ülesannetega erinevates kohtades üle Sinu ürituse toimumiskoha, mida iga meeskond saab omas tempos läbida. Ülesanded on kaasahaaravad ja mitmekesised: tegemist ei ole ainult nuputamis- ja loogikaülesannetega, vaid pannakse proovile inimeste mälu ja meeled, näiteks osalejate nägemis-, kuulmis- ja isegi maitsmismeel. Orienteerumine sobib nii lastele kui ka täiskasvanutele. 

IMG_7182 (1).jpeg
IMG_7175__1_.jpg

Kestvus: kliendiga kokkuleppel 1-2 h; sõltub raja pikkusest

Läbitav vahemaa: sõltub toimumiskohast ning kokkuleppest

Publiku suurus: kuni 15 tiimi, igaühes kuni 6 liiget

Publiku vanus: 7+ aastased

Asukoht: tuleme kohale. Sobivad üritused nii sise- kui ka väliruumides (siseruumi puhul peaks olema piisavalt suur hoone, et vähemalt tiimide arvule vastav arv punkte üles sättida). Kui endal kohta ei ole, saab ühendust võtta mõne meie koostööpartneriga.

Hind: kokkuleppel.

Üritused: firma suvepäevad; noortelaagrid; koolinoortele mõeldud teemapäevad/olümpiaadid (nt sisustamaks aega, mil žürii tulemusi kokku lööb)

Personaliseerimine*: Kuna üritused ja seltskonnad on erinevad, pakume võimalust kohandada katseid just sinu ürituse teemale ja/või kollektiivile vastavaks: kasutame katsete läbiviimiseks pilte teie seltskonnast või organisatsioonist, et illusoorseid katseid nähes oleks veel suurem äratundmisrõõm. Näited: firma logo või tunnuslause illusioonides, pilt varasemast üritusest või sünnipäevalapsest tähelepanukatse jaoks, organisatsiooni töötajate keskmine nägu.

*Personaliseerimisel lisandub tasu.

bottom of page