kadrikukutab_uus.jpg

Esinejad sünnipäevale

Kui aasta saab ringiga täis, on ainult kaks asja, mida oodata: enda sünnipäeva ja.. sõbra sünnipäeva! Loomulikult on need päevad loodud koosolemiseks ja positiivsete emotsioonide jäädvustamiseks. Õnneks on sul täpselt 365 päeva mõelda, mida ja kuidas planeerida. Selleks, et Sind liigsest mõtlemisest ja planeerimisest säästa, kutsu hoopis Psühhobussi esinejad sünnipäevale! Saabugu sümboolsed 10, 20 või hoopis 60 eluaastat, Psühhobuss pakub teadusteatriga rõõmu igasse aastasse. Meie esinejad toovad sünnipäeva haridusliku kui ka meelelahutusliku elemendi läbi hulga teadmist ja huumorit.

Loe meie teenuste kohta lähemalt siit.

Ajulabori töötuba

Ajulaboris on kõigil võimalik kogeda erinevaid psühholoogilisi katseid personaalsemalt väikestes rühmades. Töötoa formaadis saavad osalejad ise asjadele käe külge panna! Sellest tulenevalt kestab ajulabor tavaliselt poolteist tundi ja ei mahuta korraga palju rohkem kui 30 inimest. Teid on juhendamas kolm psühholoogiatudengit erinevates n-ö jaamades, kus kõigis on midagi uut ja põnevat, mida meie endi kohta avastada.

ajulabor-1.jpg

Hariduslik teadusetendus

kadrikukutab_uus.jpg

Teadusetendus on teadusega rikastatud põnev etendus. Ühe etenduse jooksul saab publik kogeda paraja koguse huumorit, huvitavaid katseid ning kasulikke teadmisi nii psühholoogia kui ka iseenda kohta. Üks etendus kestab tavaliselt 45 minutit, mille jooksul inimeste ees psühholoogia teadus ennast justkui ise lahti jutustab. Teadusetendust võibki kohelda kui üht teatritükki, mille jooksul saab enda ja teiste kohta palju uut teada!