top of page
Konverents7.jpg

Meelelahutuslik teadusetendus

Meelelahutuslik teadusetendus on spetsiaalselt koostatud lõbusamate ning kelmikamate ürituste jaoks ja mõeldud täiskasvanutele*. Publik kogeb põnevaid, uudseid ja üllatavaid psühholoogilisi katseid enda taju, mälu ja mõtlemise kohta. Etenduse jooksul kaasame kõik osalised nii, et nad saavad omal nahal kogeda erinevaid meeliavardavaid psühholoogilisi efekte, üksteisega koos naerda, omavahel elamusi jagada ja aju veidruste üle kukalt kratsida. Iga publik on erinev, mistõttu kohendame oma esinemis- ja seletusstiili konkreetsele üritusele ja publikule vastavaks.

*etendus on lapsesõbralik.

Üritused: Oleme selle etendusega esinenud töötajate tänuüritustel, talvepidudel, jõulupidudel, sünnipäeval, halloweeniüritusel, aga ka lihtsalt firma õhtusöögil. Etendus sobib suurepäraselt just ürituse meelelahutuslikuma osa alguse poole, viies inimesed õhtu jätkamiseks sobivasse meeleollu. Sobib pidulikele, tempokatele ning meelelahutuslikele üritustele. Kooliõpilastele ning kogupereürituste jaoks vaata meie hariduslikku teadusetendust.

 

Personaliseerimine*: Kuna üritused ja seltskonnad on erinevad, pakume võimalust kohandada katseid just sinu ürituse teemale ja/või kollektiivile vastavaks: kasutame katsete läbiviimiseks pilte teie seltskonnast või organisatsioonist, et illusoorseid katseid nähes oleks veel suurem äratundmisrõõm. Näited: firma logo või tunnuslause illusioonides, pilt varasemast üritusest või sünnipäevalapsest tähelepanukatse jaoks, organisatsiooni töötajate keskmine nägu.

*Personaliseerimisel lisandub tasu.

 

 

Kestvus: Kliendiga kokkuleppel 30-45 minutit; soovi korral teeme lühemaid katseid hoopis vahepaladena ürituse muude osade vahele, et inimesi turgutada ja meeli üleval hoida.

Publiku suurus: Piiramatu - oleme esinenud nii seitsmele kui umbes 300 inimesele.


Publiku vanus: Koostatud just täiskasvanud seltskonna omadusi silmas pidades, ent ei sisalda midagi ebasobivat ka noorematele kuulajatele. Lastega üritustele sobib paremini meie hariduslik teadusetendus.

Asukoht: Tuleme kohale. Oleme esinenud nii puhkekeskustes, konverentsikeskustes, kontoris, restoranides, suuremates peopaikades, aga ka kodudes.


Hind: alates 430€ + KM ja transport

bottom of page