top of page
Meeskonnaüritus

Meeskonnaüritus - Meelelahutuslikud tiimiüritused ettevõtetele

Meie eesmärk on lisada meeskonnaüritusele vürtsi meelelahutuse ja uute teadmistega

Kui soovid korraldada ettevõtte üritust mis aitaks tugevdada meeskonna sidusust ja kuuluvustunnet siis meie psühholoogiaalane meelelahutus on just see mida otsid.

 

Meeskonnaüritused aitavad meeskonnaliikmetel üksteist paremini tundma õppida ning parandada omavahelist koostööd. Meeskonnaürituse korraldamine on suurepärane võimalus näidata oma töötajatele, et hoolid nende heaolust ning soovid neid motiveerida ja innustada. Kui soovid luua meeskonnatunnet ja tugevdada töötajate omavahelisi suhteid siis ettevõtte meeskonnaüritus on kindlasti hea valik, mis aitab seda saavutada. Meie etendused ja töötoad sobivad nii firma suvepäevadele kui teistele erinevatele meeskonnaüritustele. 

Psühhobuss on 2014. aastal TÜ psühholoogiatudengite poolt algatatud ettevõte, mille eesmärk on viia teaduslik psühholoogia lähemale inimeste igapäevaelule. Seda missiooni täidame eeskätt läbi erinevate esinemiste - viime läbi psühholoogia-teemalisi teadusetendusi ja töötube mis sobivad suurepäraselt jõulupeole, suvepäevadele, firmaüritustele ja konverentsidele.

Meelelahutuslik teadusetendus

Meelelahutuslik teadusetendus on spetsiaalselt koostatud lõbusamate ning kelmikamate ürituste jaoks ja mõeldud täiskasvanutele. Publik kogeb põnevaid, uudseid ja üllatavaid psühholoogilisi katseid enda taju, mälu ja mõtlemise kohta. Etenduse jooksul kaasame kõik osalised nii, et nad saavad omal nahal kogeda erinevaid meeliavardavaid psühholoogilisi efekte, üksteisega koos naerda, omavahel elamusi jagada ja aju veidruste üle kukalt kratsida.

Tiimiüritus. Meelelahutuslik teadusetendus

Psühho-orienteerumine

Meeskonnaüritus. Psühho-orienteerumine

Tegu on põneva ülesandepunktidega rajaga, kus osalejad saavad lisaks elamusele ka meeldejäävate praktiliste teadmiste ning kogemuste võrra rikkamaks. Seame valmis punktid ülesannetega erinevates kohtades üle Sinu ürituse toimumiskoha, mida iga meeskond saab omas tempos läbida. Ülesanded on kaasahaaravad ja mitmekesised kus pannakse proovile inimeste mälu ja meeled, näiteks osalejate nägemis-, kuulmis- ja isegi maitsmismeel. 

Tarretisest aju lahkamise töötuba

Selles töötoas on hõbekandikul Su ees värskelt valminud tarretisest aju oma täies hiilguses. Sinu kasutada on skalpell, kummikindad, kittel ning Su enda aju hall- ja valgeaine. Üheskoos Psühhobussi tarretisespetsialistidega paneme mõnusalt võdisevale tarretisajule käed ja skalpellid külge ning saame lõbusal viisil rohkem teada aju toimimisest - näiteks kuidas muutub inimese käitumine, kui lõikame ära osa otsmikusagarast? Väikese tüki siit? Või hoopis sealt?

meeskonnaüritus. Tarretisaju lahkamine

Ajulabor

Tiimiüritus. Ajulabor

 Ajulaborit saab olenevalt grupi suurusest läbi viia nii töötoa kui messistiilis. Laseme osalejatel lõbusal viisil kogeda, kuidas on võimalik oma hallollust uurida erinevate lihtsamate ja keerulisemate vidinatega ning mida tulemused meile meie oma aju toimimise kohta ütlevad. Kui lihtne on mõnikord aju reaalsustaju petta, kui keeruline on uute tajuelamustega kohaneda ning kui erinevalt võivad erinevad inimesed maailma tajuda? Ajulabor on lõbus ja informatiivne samaaegselt.

Katsed konverentsile või seminarile

Vahepalad täiendavad ning toovad vaheldust pikematele üritustele, näiteks konverentsidele, seminaridele, koolitustele. Viime ettekannete vahel inimeste seas läbi 5-15 minuti pikkuseid efektseid psühholoogiakatseid, mis elavdavad nende mõttelendu ning tekitavad piisavalt elevust, et järgmised ettekanded edukalt ära kuulata. Katsete teemaks on meie taju, mälu ja mõtlemine. 

Tiimiüritus. Katsed konverentsile
bottom of page